o nas technologie realizacje certyfikat do pobrania kontakt
 

zestawy zabawowe

urządzenia do ćwiczeń

karuzele

huśtawki

zjeżdżalnie

bujaki i ważki

ogrodzenia

ławki

piaskownice

urządzenia sportowe

kosze
na śmieci


boksy śmietnikowe

przekładowe projekty

pozostałe
 

Jesteśmy firmą rodzinną działającą na rynku od ponad 15 lat. Rozpoczynaliśmy swoją działalność jako zakład zajmujący się obsługą konserwacyjno-remontową budynków mieszkalnych oraz budową małej architektury na osiedlach mieszkaniowych.

Produkcję i montaż urządzeń zabawowych rozpoczęliśmy w 2004 roku. Zdobyte w tym czasie doświadczenie, zaangażowana i wyspecjalizowana kadra sprawiają, że jesteśmy znani i rozpoznawalni w branży.

Zastosowanie nowoczesnych technologii i materiałów powoduje, iż nasze place zabaw są nowoczesne, trwałe i bezpieczne. Nasze wyroby o konstrukcji metalowej są estetyczne, kolorowe, funkcjonują bez usterek. Użytkownicy naszych produktów będą czerpać z nich radość i rozwijać swoje umiejętności.

Służymy radą i pomocą przy tworzeniu koncepcji zagospodarowania terenu rekreacyjnego, uwzględniając indywidualne preferencje i założenia budżetowe inwestorów.

Produkowane przez nas urządzenia posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty. Zapewniamy sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Jesteśmy solidnym i odpowiedzialnym partnerem; stale rozszerzamy swoją ofertę handlową.

Zapraszamy do współpracy.

Zakład Usług Ślusarsko-Spawalniczych i Transportowych Mirosław Szok | 87-100 Toruń, ul. Świętopełka 37/39 | tel.: 056 623 89 69 | mail: biuro@naszplaczabaw.pl